top of page

Hakkımızda

Biga 2. Sanayi Sitesi'nde bulunan üretim tesisimizde ahşap torna hizmeti vermekteyiz. Masa, sandalye, tv ünitesi, koltuk, sehpa ayakları başlıca ürünlerimizdir.

 

Önceliğimiz Biga'daki mobilya imalatçısı firmalarla faydalı iş ortaklıkları kurmaktır. Konumumuzun ve ekipmanımızın katkılarıyla ürünlerimizi sağlam ve hızlı şekilde üretip; kısa sürelerde teslim etmeyi hedefliyoruz.

Vizyonumuz

2020 yılında ahşap mobilya ayakları imalatında sektöre giriş yapan firmamız, dinamik ekibi ve teknolojik yapısı ile birlikte öncelikle bölgesinde ardından ise tüm Türkiye'de mobilya üreticilerine, uzman ekibi ile birlikte tasarlanan modellerin yanı sıra ihtiyaç duydukları mobilya ayaklarını uygun standartlar çerçevesinde tedarik etmeyi planlamaktadır.

Misyonumuz

Dinamik Ahşap adı ile ara tedarikçi olarak girmiş olduğumuz Türkiye mobilya sektöründe yapacağımız çalışmalarla; mobilya üreticilerine ihtiyaç duydukları ürünleri tedarik ederek 2019 yılında 3,5 milyar dolarlık ihracat yapan ve günden güne hacmini artıran üreticilerimize destek olmak istiyoruz.

bottom of page